KONST / Litografier / Grafiskt blad 8639284
nr 863 9284
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Grafiskt blad, Salvador Dalà (1904-1989), Osignerad, 311/350, 51x34
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 december 2013
kl 18:43:44
30/11 21:13:20